Heartstopper Deel 1

Prijs € 15,00

Levertijd: 1-2 werkdagen

Ook beschikbaar als:

Alice Oseman

Paperback | Augustus 2021 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

Heartstopper is hot! Wereldwijd al meer dan een kwart miljoen keer verkocht! Het afgelopen schooljaar was niet geweldig voor Charlie, maar hij wordt in ieder geval niet meer gepest. Nick, rugbyster van de school, heeft hier en daar wat gehoord over Charlie – de jongen die vorig jaar gedwongen uit de kast moest komen en een paar maanden werd gepest – maar hij heeft nog nooit met hem gepraat. Tot ze naast elkaar in de klas komen te zitten… Er ontstaat een warme en intieme vriendschap en al snel valt Charlie als een blok voor Nick, ook al weet hij dat hij geen enkele kans maakt. Maar Nick worstelt met zijn eigen gevoelens en hoe dichter de twee naar elkaar toe groeien hoe duidelijker het wordt dat liefde ontzettend onvoorspelbaar en verrassend is. Eerste deel van vijfdelige graphic novel-serie over het leven, de liefde en alles wat ertussenin gebeurt Voor fans van Becky Albertalli, Rainbow Rowell enCasey McQuiston Dit LHBTQ+-liefdesverhaal is een waar internetfenomeen! Binnenkort te zien op NETFLIX ‘Ronduit verrukkelijk. Lief, romantisch, vriendelijk. Prachtig tempo. Ik vond dit boek geweldig.’ Rainbow Rowell, auteur van Carry On ‘De queer graphic novel waar we op de middelbare school naar snakten.’ Gay Times

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Alice Oseman
Uitgever
Van Goor
ISBN
9789000378807
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Augustus 2021
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
288

Beschrijving

Heartstopper is hot!
Wereldwijd al meer dan een kwart miljoen keer verkocht!

Het afgelopen schooljaar was niet geweldig voor Charlie, maar hij wordt in ieder geval niet meer gepest. Nick, rugbyster van de school, heeft hier en daar wat gehoord over Charlie – de jongen die vorig jaar gedwongen uit de kast moest komen en een paar maanden werd gepest – maar hij heeft nog nooit met hem gepraat. Tot ze naast elkaar in de klas komen te zitten…
Er ontstaat een warme en intieme vriendschap en al snel valt Charlie als een blok voor Nick, ook al weet hij dat hij geen enkele kans maakt. Maar Nick worstelt met zijn eigen gevoelens en hoe dichter de twee naar elkaar toe groeien hoe duidelijker het wordt dat liefde ontzettend onvoorspelbaar en verrassend is.

Eerste deel van vijfdelige graphic novel-serie over het leven, de liefde en alles wat ertussenin gebeurt
Voor fans van Becky Albertalli, Rainbow Rowell enCasey McQuiston
Dit LHBTQ+-liefdesverhaal is een waar internetfenomeen!
Binnenkort te zien op NETFLIX

‘Ronduit verrukkelijk. Lief, romantisch, vriendelijk. Prachtig tempo. Ik vond dit boek geweldig.’ Rainbow Rowell, auteur van Carry On
‘De queer graphic novel waar we op de middelbare school naar snakten.’ Gay Times

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Alice Oseman
Uitgever
Van Goor
ISBN
9789000378807
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Augustus 2021
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
288

Winnaars kinderjury

Voordelige kinderboeken